KALAU ADA SUMUR DI LADANG

BOLEH SAYA MENUMPANG MANDI
KALAU ADA UMUR YANG PANJANG
BOLEH KITA BERJUMPA LAGI

KEJOHANAN BALAPAN
DAN
PADANG KE 44
26 FEBRUARI 2015
(KHAMIS)
DIRASMIKAN OLEH:

MAJULAH SUKAN
UNTUK NEGARA

TN. HJ. MOHD. AS'ED BIN DATO' HJ.
SHAMSUDDIN
(PENGETUA SMK TUN SRI LANANG)

2015.     YDP PIBG AJK PIBG GURU-GURU SMKTSL IBU BAPA SETERUSNYA TIDAK LUPA KEPADA SEMUA YANG TERLIBAT SECARA LANGSUNG ATAU TIDAK LANGSUNG DALAM MENJAYAKAN KEJOHANAN BALAPAN DAN PADANG KE 44. SESUNGGUHNYA JASA KALIAN AKAN SENTIASA DIKENANG .SEKALUNG BUDI VISI KO-KURIKULUM MELAHIRKAN INSAN BERSAHSIAH CEMERLANG SECARA MENYELURUH MELALUI AKTIVITI KOKURIKULUM MISI KO-KURIKULUM MEMASTIKAN AKTIVITI KO-KURIKULUM DAPAT MEMBANTU PEMBENTUKAN SAHSIAH INSAN MENYELURUH PENGETUA. GURU-GURU PENOLONG KANAN DAN MURID-MURID SMK TUN SRI LANANG MERAKAMKAN UCAPAN PENGHARGAAN DAN TERIMA KASIH KEPADA.

30 tgh hari Bersurai .ATURCARA KEPUTUSAN KESELURUHAN RUMAH SUKAN 2015 KEDUDUKAN JOHAN NAIB JOHAN KETIGA KEEMPAT MARKAH 2.30 Pagi Ucapan Guru Besar SK Seri Anggerik RUMAH SUKAN Ucapan YDP PIBG SK Seri Anggerik Bacaan Ikrar Persembahan Taekwando 10.30 PTG: Ketibaan para jemputan 2. 1.00 tgh hari Penyampaian Hadiah 1.00 Pagi Acara sukan bermula 100 meter P 100 meter L 100 meter P 100 meter L 100 meter P 100 meter L Kelas 3 Kelas 3 Kelas 2 Kelas 2 Kelas 1 Kelas 1 200 meter P 200 meter L 200 meter P 200 meter L 200 meter P 200 meter L Kelas 3 Kelas 3 Kelas 2 Kelas 2 Kelas 1 Kelas 1 REHAT (Senamrobik) 4 x 100 meter P 4 x 100 meter L 4 x 100 meter P 4 x 100 meter L 4 x 100 meter P 4 x 100 meter L 4 x 100 meter P 4 x 100 meter L Jemputan Jemputan Kelas 3 Kelas 3 Kelas 2 Kelas 2 Kelas 1 Kelas 1 Acara Guru.45PTG: Bacaan doa 9.Ibu bapa dan bekas murid SKSA.

Hjh Mariam bt Mohd. Amir Hamzah bin Yunos SETIAUSAHA & PENGURUS KEJOHANAN Tn. Hjh. Muhamad Norsatar bin Ismail JURI RAYUAN Tn . Abd.Husin PENOLONG SETIAUSAHA & PEN.Shamsuddin(Pengetua) KEPUTUSAN TERKINI RUMAH SUKAN Pn. Shafie bin Harudin ( Pengakap STSL) Pengelola Peserta En.Halim Urusetia / Teknik & Pertandingan Tn.JAWATANKUASA KEJOHANAN BALAPAN DAN PADANG KE 8 2011 SK NAIB PENGERUSI I SERI ANGGERIK PENGERUSI Tn.Muhamad Haffni bin Kamarul Zaman Pn. Mohd Hanafi bin Sa’at SYAHBANDAR TEMENGGUNG LAKSAMANA BENDAHARA PENYELARAS En. Norzawani bt. Buku Program / Jemputan Pn. Md Hairee bin Othman Pn. En. Hj Abdul Rahim bin Md.Nurmala bt. Nor Zalinah bt Kanchil ( Pandu Puteri STSL ) Pencatat Keputusan Tn.Mariam bt Mohd NAIB PENGERUSI II En.Ahmad Osman . Hj Mohd As’ed bin Dato’ Hj Shamsudin Pn. Hj. Hj Abdul Rahim bin Md Husin Istiadat & Sambutan En.Mohd As’ed bin Dato’Hj. Farizah bt Jumhat Pn.Jamil bin Bakar ( Pekerja Swasta ) Pertolongan Cemas Pn. Hj. PENGURUS KEJOHANAN En. Hj. Salimah bt Sallih Alatan Siaraya En. Muhamad Hanafi bin Sa’at Tn. Muhamad Hanafi bin Sa’at. Suyana bt Yusof ( PBSM STSL ) Pengelola Hadiah dan Cenderahati Pn. Amir Hamzah bin Yunos Persiapan Tempat & Pentas Hadiah En.

Yusof PERBARISAN UNIT UNIFORM Pn. Ghali . Amirul Faiz b. Noor Hayani bt. Noraini bt. Syed Abdullah Pn. Aniza bt. Yunus En. Wan Norisa bt.Pengakap En.PELEPAS Pegawai FTAAA KEPUTUSAN SUKANTARA PENOLONG PELEPAS En. dan PENUTUP En. Hassan En. Abdul Raof PENGANGKUTAN. Majinder Singh Gill . Zulkirom b.PBSM Pn. Baharuddin Arif – K Pn. REHAT. Mohamad Shahril b. Khairana Mohamed Kasim Pn. Wan Ngah ACARA/ RUMAH LAKSAMANA (MERAH) SYAHBANDAR (KUNING) TEMENGGUNG (BIRU) LOMPAT JAUH LOMPAT TINGGI LONTAR PELURU JUMLAH 130 125 146 401 132 144 147 423 132 137 143 412 BENDAHARA(HIJAU) 126 133 127 386 JURUACARA En. Teh Yean Nee . Said Pn.Foto PERASMIAN. Rosniati bt. Baharom En. Pavithiran Thangaperumal En. Siti Nabilah Bt.K Pn. Romley Pn. Roslinawati Bt.TKRS Pn. Abdul Rahman -K Pn. Mohd Othman Cik Norsaidatul Hafizah bt.Puteri Islam JAWATANKUASA ACARA GURU. Rashid KEBERSIHAN Pn. Gopinath a/l Muthy -K Pn. Syed Idris . Tamami En. Noor Idayu bt. Abd Aziz – K En. IBU BAPA DAN BEKAS MURID Pn. DISIPLIN DAN KESELAMATAN Pn. Sharipah Shaniza Bt. Udaman @ Ali Cik Rabeha Bt. Fauziah Bt Mahamoud . Sirajuddin b. Loshana a/p Pararasasingam Pekerja Sekolah LAPORAN/DOKUMENTASI Cik Husnita bt. Azizan . Sharifah Hafizah Bt. Mohd Asri En. Emellia bt.Tunas Pandu Puteri Pn. Hj. Mohamad Pn. Mohd Armizi B. Mahadi KEPUTUSAN MERENTAS DESA PEREMPUAN KEDUDUKAN MARKAH RUMAH SUKAN SYAHBANDAR JOHAN LAKSAMANA NAIB JOHAN BENDAHARA KETIGA TEMENGGUNG KEEMPAT . Abdul Halim . Denish Sevakumaran En. Wan Mohd Mahfodz HAKIM LORONG En. Muhd Asyraf b. Hussin . Jaafar B. Siti Mariam bt.Senamrobik Pn. Rosni bt. Muhd Zaki b.

Melissa binti Mohd Ali Cik Lai Siew Chin Pn. Rohana binti Abdul Rahman Pn. 8. Normaliana binti Mamat Pn.Jaafar bin Udaman En. 9. 12. 2. 10. Rohayati binti Ariffin Pn. Sharifah Hafizah bt. 5. Mahani binti Abu Bakar Pn. 10.Mohamad Kassim Pn. 13.Nik Othman En. 12.Bong Oi Mee Pn. Pn. Siti Jauyah binti Salim Pn. Noor Hayani binti Romley Pn. Mohd Surjaen bin Yusuf En. 16. Ten Li Khyun Pn.YUSUF M. 11. 5. 15. Ismail Pn.Ajuana binti Ibrahim (K) En. HARITH IMAN DIEVAN DARWIN M. Hussin Pn. The Yean Pn. Rokiah binti Hj. 11. 17. Sawizawati binti Yaakob Pn. 7. 4. Emelia binti Ghali Pn. 15. 13.Loshana a/p Pararasasingam Pn. 2. 4. ZULKHAIDIR KELAS: 2 (L) RUMAH TEMENGGUNG TEMENGGUNG SYAHBANDAR BENDAHARA JARAK(CM) 120 114 105 105 MATA 5 3 2 2 CATATAN RBK TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA MIZA HAYAT NURUL NADIA NURUL SYAFIQAH NURUL SYAHANIS KELAS: 2 (P) RUMAH BENDAHARA TEMENGGUNG SYAHBANDAR TEMENGGUNG JARAK(CM) 110 109 102 102 MATA 5 3 2 2 CATATAN KELAS: 3 (L) RUMAH SYAHBANDAR LAKSAMANA TEMENGGUNG LAKSAMANA JARAK(CM) 105 105 103 103 MATA 5 3 2 1 CATATAN KELAS: 3 (P) RUMAH SYAHBANDAR LAKSAMANA BENDAHARA TEMENGGUNG JARAK(CM) 105 94 92 92 MATA 5 3 2 2 CATATAN RBK TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA DANIEL AHMAD IEMAN ADAM YUSRI M. Fauziah binti Mahamoud Pn. Zurina binti Halim Pn. Roslinawati binti Yusoff Cik NorAthikah bt. 16. Norshahrizan bt. Wan Norisa bt. 3. 5. 7.ADHAM TEMPAT NAMA Pertama VASAKI Kedua RABIATUL ADAWIYAH Ketiga NUR AYNATASHA Keempat SITI NABILAH *RBK=Rekod Baru Kejohanan GURU PENASIHAT RUMAH SUKAN 1. Shahaliza binti Shaharudin Pn. Mohd Armizi b. 6. Zurina binti Ismail . 16. Zuraida binti Saad Pn. 17. Sharifah Shaniza Syed Abdullah Cik Hafiza binti Mohamad Yunus Pn. 14. Siti Nabilah binti Mohamad Pn. Nurul Huda binti Idris Pn.Rosliza binti Ahmad Pn. Darus Pn.Chua Fong Chu Pn. 3. 12. 3. Pn. 2. Gopinath a/l Muthy Pn. Nor Azila binti Dollah LAKSAMANA 1. 15. 9. Lukmanul Hakim b. Gani Pn. 3. Harun Pn. Nora binti Yahaya BENDAHARA 1. Siti Azaha binti Bohari Pn. ZUDI NAMA SITI NURDAYANA FAQIHAH KELAS: 1 (L) RUMAH TEMENGGUNG LAKSAMANA LAKSAMANA SYAHBANDAR JARAK(CM) 121 121 118 113 MATA 5 3 2 1 CATATAN KELAS: 3 (P) RUMAH JARAK(CM) MATA CATATAN SYAHBANDAR SYAHBANDAR SYAHBANDAR LAKSAMANA TEMENGGUNG 120 111 107 103 5 3 2 1 RBK NUR SHAMIMI FATIN BATRISYIA MAEGAN LEE TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA M. Zaharah binti Hj. Zainah binti Abu Bakar Pn.Wan Ngah Pn.Noraini binti Said Pn. Noor Idayu binti Azizan Cik Husnita binti Abdul Rahman Pn. 11. 14. Abd. ALIF ASYRAF M. 11. 4.Khairana bt. NUR AIMAN MOHD. Che Zainun binti Che Mat Pn.Abd. 10. 14. Farah binti Ali TEMENGGUNG 1. 5. 2.Nik Mohd Anuar b. 16. Manjinder Singh Gill En. En. 9. 15. 13. 9. Zainab binti Zainal Pn. 6. Pn. Ghani Pn. Mohamad Shahril bin Tamami En. Zunairah binti Zainol (K) En. Syed Idrus Pn. Rosniati binti Baharudin Arif Pn. Halim Pn. 8. Siti Mariam binti Hj. 7. Ghani Cik Rabeha binti Rashid Pn. 8. Ariffin Pn.Rajendran a/l Ganesan (K) En. 10. Ismail bin Man Pn. 6. Salmiah binti Abd. 13.Ghani Pn.KEPUTUSAN RASMI PEMENANG LOMPAT TINGGI TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA M. 8. Aspiah binti Wasimin Pn. Aniza binti Baharom Pn. 12.ALIF Al HAFIS FAZARI ZAMIER MD. Normahyati binti Abdullah Pn. 4. 14. Zarani binti Ibrahim Pn. 6. 7. Zanatul Natakhin (K) En. Rosni binti Hussin Pn. 17. Nurhamimi binti A. Norela binti Abd.

30 MATA 5 3 2 2 CATATAN KELAS: 3 (P) RUMAH BENDAHARA TEMENGGUNG LAKSAMANA TEMENGGUNG JARAK(M) 2.73 4.42 6.86 MATA 5 3 2 1 CATATAN RBK TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA MIZA HAYAT NURUL NADIA AMYLIA IZZATI NURUL SYAFIQAH KELAS: 2 (P) RUMAH BENDAHARA TEMENGGUNG TEMENGGUNG SYAHBANDAR JARAK(M) 2.53 2.99 4.72 2.KEPUTUSAN RASMI PEMENANG LOMPAT JAUH TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA M.52 5.25 4.AMIRUL SOLIHIN.47 MATA 5 3 2 1 CATATAN RBK KEPUTUSAN RASMI PEMENANG LONTAR PELURU TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA JAGJIVEN PREET YUTHISTRAN AIDIL DANIAL WAN AMIRUZ ZAHIDI KELAS: 1 (L) RUMAH BENDAHARA TEMENGGUNG TEMENGGUNG BENDAHARA JARAK(M) 7.78 4.15 MATA 5 3 2 1 CATATAN RBK TEMPAT NAMA Pertama RABIATUL ADAWIYAH Kedua HAZIQAH Ketiga NAZATUL NASHIKIN Keempat SASMITRA DEVI *RBK=Rekod Baru Kejohanan .02 2.88 MATA 5 3 2 1 CATATAN RBK KELAS: 3 (P) RUMAH LAKSAMANA BENDAHARA SYAHBANDAR TEMENGGUNG JARAK(M) 4.59 4.12 4.51 MATA 5 3 2 1 CATATAN TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA MUHD LUQMAN DIEVAN DARVIN MUHD AIMAN MUHD ZULKHAIDIR KELAS: 2 (L) RUMAH SYAHBANDAR TEMENGGUNG LAKSAMANA BENDAHARA JARAK(M) 3.91 2.58 MATA 5 3 2 1 CATATAN TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA MELVIN KUMAR THUVARAGESH MUHD FATHI MUHD AMMAR KELAS: 2 (L) RUMAH TEMENGGUNG SYAHBANDAR SYAHBANDAR LAKSAMANA JARAK(M) 5. KELAS: 1 (L) RUMAH BENDAHARA LAKSAMANA LAKSAMANA SYAHBANDAR TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA FATIN BATRISYIA NURIN FATHIAH NUR ALIYA SHAMIMI FATIN MUNIEFAH KELAS: 1 (P) RUMAH LAKSAMANA LAKSAMANA TEMENGGUNG TEMENGGUNG JARAK(M) 3. AMRUN SYAKIR FAZARI ZAMIER M.72 3.40 4.10 2.36 MATA 5 3 3 1 CATATAN RBK TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA MUHD YUSUF ADAM YUSRI AIMAN NAJMIE MUHD AZIM KELAS: 3 (L) RUMAH TEMENGGUNG LAKSAMANA BENDAHARA LAKSAMANA JARAK(M) 2.98 2.40 4.18 MATA 5 3 2 1 CATATAN RBK TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA SITI NURHIKMAH NURSYARAFANA FAIQAH NUR RUHAISYAH KELAS: 1 (P) RUMAH LAKSAMANA SYAHBANDAR TEMENGGUNG TEMENGGUNG JARAK(M) 5.23 5.36 4.30 2.14 4.34 MATA 5 3 2 1 CATATAN TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA AIMAN NAJMIE MUHD FARHAN M.94 2.34 6.09 3.96 3.31 2.53 2.06 2.11 4.77 4. NUR AIMAN M. SHARUL AIMAN LAKSHMAN RAO KELAS: 3 (L) RUMAH BENDAHARA TEMENGGUNG BENDAHARA SYAHBANDAR JARAK(M) 5.95 MATA 5 3 2 1 CATATAN TEMPAT Pertama Kedua Ketiga Keempat NAMA SUNANDAH NUR ELLENA JANE LEE DIVYA KELAS: 2 (P) RUMAH SYAHBANDAR TEMENGGUNG LAKSAMANA TEMENGGUNG JARAK(M) 4.49 2.78 2.07 MATA 5 3 2 1 CATATAN RBK TEMPAT NAMA Pertama WAN AMIRAH ZAFIRAH Kedua NUR SARAH NABILAH Ketiga RABIATUL ADAWIYAH Keempat AMYLIA KAMALIA *RBK=Rekod Baru Kejohanan JARAK(M) 3.63 3.70 2.61 2.65 6.

Murid – murid Sekolah Kebangsaan Seri Anggerik OLAHRAGAWAN 2015 NAMA RUMAH Berikrar Akan Mengambil Bahagian Dalam Kejohanan Sukan Sekolah Ini Dengan Ikhlas OLAHRAGAWATI 2015 NAMA RUMAH Patuh Segala Undang . Bagi Bertanding Dengan Penuh Semangat Kesukanan OLAHRAGAWAN HARAPAN 2015 Bagi Meninggikan Mutu Sukan NAMA RUMAH Sekolah Kita OLAHRAGAWATI HARAPAN 2015 NAMA RUMAH .Undang.IKRAR SUKAN ATLET CEMERLANG 2015 Kami.